Trendy

Produkty porównywane (0)

KONFITURA MORELOWA Z DODATKIEM MIGDAŁ...

16,00zł Cena: 16,00zł

Morele to małe złociste owoce,  posiadające naturalną pachnącą słodycz .Owoce ich  regulują ciśnienie krwi i działają odkwaszająco na organizm.  Połączenie moreli  z migdałami  i  świeżego imbiru podkreśla  smak i zapach moreli a jego zawartość  w tym zwi..

rating
(5)

KONFITURA MORELOWO- BRZOSKWINIOWA PIEP...

15,00zł Cena: 15,00zł

Morele to małe złociste owoce,  posiadajace naturalną pachnącą słodycz .Owoce ich  regulują cisnienie krwi i działąją odkwaszająco na organizm.  Połączenie moreli z brzoskwinią daje olbrzymią dawkę witaminy  C.  Dodatek brzoskwini wnosi do naszej diety sporo potasu, któ..

rating
(0)

KONFITURA CZERESNIOWA Z CZERWONĄ PORZE...

16,00zł Cena: 16,00zł

Produkt naturalny bez dodatku cukru bez konserwantów i sztucznych barwników .Nie ma nic pyszniejszego niż czereśnia  .Owoce czereśni  zawierają cukry proste i  kwasy owocowe przez co działają  przeciwzapalnie i dbają o nasze serce.Dodatek czerwonej porzeczki dodaje kwasowośc..

rating
(0)

KONFITURA JEŻYNOWA Z AGRESTEM , CZARN?...

18,00zł Cena: 18,00zł

Owoce jeżyny są jednym z najsłynniejszych antyoksydantów na Planecie. Jeżyny mają wyjątkowo słodko-kwaśny smak, ich wyrazisty, ciemnofiloetowy kolor odbija się w kolorze konfitury, są to owoce wyjątkowo wyraziste i bogate w witaminę C. Szczypta cynamonu dodaje słodkawy, korzenny aromat a także dział..

rating
(5)

KONFITURA MALINOWA Z PŁATKAMI RÓŻY

18,00zł Cena: 18,00zł

Sezonowa , letnia konfitura z polskich  upraw . Idealny zamiennik nudnego dżemu. To absolutnie wyjątkowa historia  czego w życiu powinno być więcej ,zapachu czy  naturalnej słodyczy? A w kompozycji  z sokiem  z płatków róży mamy łączenie dwóch aromatów . Ta konfitu..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)