Zestawy upominkowe

Nie masz pomysłu na prezent ?!To przygotowaliśmy dla was rewelacyjny „Upominkowy BOX” Tworząc #jellyjanesbox, zastanawialiśmy się, jakie emocje chcemy Wam przekazać?!  Patrząc na gotowy BOX dostaliśmy gęsiej skórki, bo jest w nich tyle ciepła i miłości.

Produkty porównywane (0)

ZESTAW NA RÓŻNE OKAZIE #1 WIELKA MI?...

129,90zł Cena: 129,90zł

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy wyjątkowe zestawy świąteczne pełne miłości i niepowtarzalnych smaków.Piękny zestaw #1 . wielka miłość zestaw zawiera:- KONFITURA CZEREŚNIOWA z  porzeczką i agrestem.-POWIDŁA ŚLIWKOWE z kardamonem -KONFITURA WIŚNIOWA  z kardam..

rating
(0)

zestaw wielkanocny z kuchni mądrej babci.

ZESTAW WIELKANOCNY Z KUCHNI MĄDREJ BAB...

69,90zł Cena: 69,90zł

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy razem wyjątkowy ZESTAW WIELKANOCNYCH specjałów na stół z przepisów i kuchni mądrej babci . w tym zestawie znajdziecie:ZAKWAS NA ŻUR  NA MIODZIE  - 1 BUTEŁKA 500 MLĆWIKŁA Z CHRZANEM , JABŁKIEM I MIODEM -1 SŁOIK  230 MLCHR..

rating
(0)

ZESTAW UPOMINKOWY

ZESTAW NA RÓŻNE OKAZIE #2 ZIMOWA SY...

89,90zł Cena: 89,90zł

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy wyjątkowe ZESTAWY ŚWIĄTECZNE , pełne miłości  i świątecznego nastroju.Piękny zestaw #2.-KONFITURA WIŚNIOWA z kardamonem  bez dodatku cukru.  - SOS KARMELOWY  z solą himalajską i wanilią .-HERBATKA ZIMOWA ś..

rating
(0)
Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)